Cafe İlaçlama

Cafe İlaçlama, 

Cafeler, hepimizin paylaştığı sosyal alanlardan biridir. Çok fazla insana ev sahipliği yapan cafelerin sık sık temizlenmesi ve hastalıklardan korunmamız için özellikle mutfak ve lavabo bölümlerinin hijyenik olması gerekmektedir. Sağlıklı bir ortamda yiyecek ve içeceğimizi tüketebilmemiz için cafe ilaçlama son derece önemli bir uygulamadır. Özellikle böcek ve kemigenleri gözlemlemek, kontrol altına almak cafe gibi yoğun alanlarda çok daha zor olduğu için cafelerde periyodik böcek ilaçlama, böcek ve kemirgenlerden korunmak adına en etkili çözüm olacaktır. Periyodik olarak (ayda 1 veya 2 haftada 1) ilaçlama yapılan cafelerde hastalıklarla karşılaşma ihtimali azalır ve böceklerden bulaşacak çeşitli hastalıkların yayılması büyük oranda engellenir.

Cafe İlaçlama Nasıl Yapılır?

Cafe ilaçlama, cafede bulunan böcek veya kemirgen türünün yoğunluğuna bağlı olarak uzman ilaçlama ekipleimiz tarafından belirlenecek olan yöntemlerle yapılır. Bununla birlikte, herhangi bir böcekle karşılaşılmasa bile koruma amaçlı olarak böcek ilaçlama uygulaması yapılabilmektedir. Koruma amaçlı yapılan periyodik böcek ilaçlama, genellikle tüm böcekler üzerinde etkili ‘Sıvı İlaçlama’ tekniği kullanılarak profesyonel ilaçlama ekibimiz tarafından uygulanır. 

Cafe İlaçlama Kokusuz Olarak Yapılabilir mi?

Cafe ilaçlama, kokusuz sıvı ilaçlama tekniği ile yapılabilir. Böylece müşterileriniz alanı terk etmeden de ilaçlama yaptırmanız mümkündür. Fare ilaçlama uygulaması da aynı şekilde istasyon yöntemi kullanıldığından herhangi bir koku problemi yaşamazsınız.

Cafelerde Gece İlaçlama Yaptırmak Mümkün Mü?

Elbette mümkün. İklim İlaçlama olarak İstanbul, Anakara, İzmir ve Kocaeli illerinde 7/24 cafe ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Böcek ilaçlama yapılan alanın 2 saat kapalı kalması yeterlidir. Cafenizin kapanış saatinde geliriz ve ilaçlama uygulaması yaparız. Ertesi gün havalandırıp cafenizi müşterilerinize açabilirsiniz! 

Cafe ilaçlama, cafe ilaçlama yöntemlerimiz ve ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’
4 Mevsim İlaçlama