Acil İlaçlama

Acil İlaçlama

Böcek ilaçlama, yaşam alanlarımızın temizliği ve sağlığımız açısından son derece önemli bir uygulamadır. Sıkça karşılaştığımız ve tifo, dizanteri, verem vb. birçok hastalığın taşıyıcısı olan böcek ve kemirgenlere karşı önlem olarak yapılan böcek ilaçlama, kesinlikle Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla ve profesyonel olarak yapılmalıdır. Zamanında yapılmayan böcek ilaçlama, böcek ve kemirgenlerin daha fazla üremesine ve yayılmasına yol açar, bazı durumlarda ise içinden çıkılmaz, güç problemlere yol açabilir. Bu gibi durumlarda yapılan acil ilaçlama, anında ekiplerimizin tespit ve müdahalesiyle, aynı gün ve en kısa sürede yaptığımız böcek ilaçlama uygulamasıdır.

Acil ilaçlama; sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, fare istasyonu ve ULV ilaçlama yöntemleri ile kokulu veya kokusuz olarak servisimize ulaştığınız gün içerisinde yapılabilmektedir. Aynı zamanda İklim İlaçlama olarak uzman ekiplerimizle geceleri de ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Günün 24 saati çağrı merkezimizi arayabilir; acil ilaçlama, acil ilaçlama servisleri ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Ankara,  İzmir ve Kocaeli illerinde tüm ilçelere acil ilaçlama servisimiz mevcut olup, ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Acil ilaçlama servisi ile İklim İlaçlama 7 gün 24 saat yanınızda! 

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’
4 Mevsim İlaçlama