Ev İlaçlama

Ev İlaçlama,

Evlerimizde, yaşam alanlarımızda bazen böcek ve kemirgenlerle kaşılaşırız ve bu durum canımızı sıkar. Özellikle nemli bölgelerde, duvar çatlaklarında, parke altları, çatılar ve birçok alanda karşılaşabileceğimiz böceklerle mücadele için uygulanan böcek ilaçlama, profesyonel olarak yapıldığında böcek ve kemirgenlere karşı en etkili yöntemdir.

Ev ilaçlama, periyodik olarak yapıldığında böcek ve kemirgenlere karşı önceden önlem alınmış olur ve böceklerin hızla üremesine, yuvalanmasına, fare vb. kemirgenlerin de yuva yapmasına, hastalıkları taşıyıp yaymasına engel olur. Önlem amaçlı yapılan böcek ilaçlama, profesyonel olarak uzman ekiplerle yapıldığında kesin sonuç verir.

Böcek ve kemirgenler zararsız ve küçük canlılar gibi gözükebilir fakat tifo, dizanteri, verem vb. birçok hastalığın yayılmasında, hastalıkların taşıyıcısı olması nedeniyle büyük sorumlulardır. Özellikle en çok kullanılan yaşam alanlarımız evlerimizde karşılaştığımız böcek ve kemirgenlere karşı önlem almak bizi ve ailemizi zararlılara karşı korur. Zamanında önlem alınmaz ve böcek ilaçlama uygulaması yaptırılmazsa, böcek ve kemirgenler hızla üreyerek evimizi hatta binamızı sarabilirler.

İklim İlaçlama, dört mevsim profesyonel olarak böcek ilaçlama ve kemirgen ilaçlama uygulaması yapar, sizi zararlılardan korur. Üstelik evinizi günlerce terk etmek ve eşyalarınızın yerini değiştirmek zorunda kalmadan sadece ilaçlama sonrası evinizi 2 saat kapalı tutarak böceklerden kurtulabilirsiniz.

Pire, fare, hamam böceği, karafatma, kalorifer böceği, gümüş böceği, akrep, tahta kurusu, tahta kurdu, karınca, kırkayak ve yılan dahil tüm böcek ve kemirgen türlerine karşı profesyonel ilaçlama yapmaktayız.

Evlerde genellikle Sıvı İlaçlama yöntemini kullanmaktayız fakat böceklerin ve kemirgenlerin türüne, yoğunluğuna bağlı olarak, Jel İlaçlama, Fare İstasyonu, ULV Yöntemi ile İlaçlama gibi farklı yöntemler ile kokulu veya kokusuz olarak ilaçlama yapmaktayız. 

İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaeli illerinde tüm ilçelere 7/24 hizmetimiz vardır.

Böcek ilaçlama, kemirgen ilaçlama, ilaçlama yöntemlerimiz ve ilaçlama fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir veya web sitemizde bulanan böcek ilaçlama talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’
4 Mevsim İlaçlama