Eyüp Böcek İlaçlama

Eyüp Böcek İlaçlama

Eyüp böcek ilaçlama, İstanbul’un Eyüp ilçesine bağlı tüm mahallelerde yaptığımız böcek ilaçlama uygulamalarını kapsamaktadır. Eyüp’ün tüm bölgelerine 7/24 ilaçlama hizmeti veren İklim İlaçlama, sizi böcek ve kemirgenlere karşı koruyacak en doğru böcek ilaçlama yöntemleri ve deneyimli teknisyenleri ile hizmetinizde.

Hangi Böcek Türleri İçin ilaçlama Hizmeti Alabilirim?

Böcek ilaçlama hizmeti: pire, hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği (nem böceği), akrep, karınca, kırk ayak, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, kara fatma, yılan, sivrisinek, kara sinek, tespih böceği, kın kanatlı böcek türleri, kakalak, çekirge, akar, bit, kulağakaçan ve diğer tüm böcek türleri için uzman ekiplerimiz tarafından uygulanan böcek ilaçlama uygulamalarını kapsar.

Kemirgen ilaçlama hizmeti: Ev faresi, lağım faresi (sıçan), tarla faresi, keme gibi tüm fare türleri için uzman teknisyenlerimiz tarafından uygulanan fare ilaçlama hizmetlerini kapsar.

Hangi İlaçlama Yöntemlerini kullanıyorsunuz?

Böcek İlaçlama Yöntemlerimiz;

1. Sıvı İlaçlama (Kokulu veya Kokusuz)

2. Jel İlaçlama

3. ULV İlaçlama

4. Fare İstasyonu

5. Fare Kapanı

Eyüp İlçesinde En Çok Hangi Böcek / Kemirgen Türü için İlaçlama Yapıyorsunuz?

Eyüp ilçesinde en çok kalorifer böceği, hamam böceği, pire, karınca, fare, tahta kurusu, sinek, kuş biti ve tahta kurdu ilaçlama uygulaması yapmaktayız.

Hangi Alanlarda Böcek İlaçlama Yapılabilir?

Ev, iş yeri, bahçe, site, bina, alışveriş merkezi, okul, araç, otobüs, gemi, fabrika, hastane, otel, cafe, bar, pastahane, fırın, restoran vb. tüm açık ve kapalı alanlarda ilaçlama uygulaması, uzman teknisyenlerimiz tarafından alan için en uygun yöntem tespit edilerek yapılabilir.

İstanbul’a bağlı Eyüp ilçesinde böcek ilaçlama / fare ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, detaylı bilgi alabilir ve ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İklim Böcek İlaçlama, Dört Mevsim Koruma.

4 Mevsim İlaçlama