Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama, fare istasyonu adını verdiğimiz yöntemle yapılır. Alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından farelerin yoğunluğu ve farelerin giriş-çıkış yaptığı alanlar tespit edilerek bu bölgelere fare istasyonları kurulur. Alanın büyüklüğü ve farelerin yoğunluğuna göre kaç adet istasyon kurulacağı tespit edilir.

Fare istasyonları içerisinde özel yemler bulunan kilitli kutulardır. Bu kutular sayesinde küçük çocuklarınız, bebeğiniz veya evcil hayvanınız zehirlenme tehlikesine karşı korunmuş olur. Fare ilaçlama yöntemlerinden fare istasyonu kesin sonuç aldığımız ve en güvenilir ilaçlama yöntemidir. Üstelik fare ilaçlama uygulaması için evinizi veya iş yerinizi terk etmenize gerek kalmaz, uzman ekibimiz uygun yerlere fare istasyonlarını çok kısa bir sürede yerleştirir.

Fare istasyonun içinde bulunan özel fare yemlerini yiyen fareler su içme ihtiyacı hissederek alanı terk ederler. Su içtikten sonra bir kaç saat içinde ise tamamen etkisiz hale gelirler. Böylece evinizde / iş yerinizde fare ölüsü ile karşılaşmazsınız. Bu nedenle fare istasyonu, fare ilaçlamada en temiz, en güvenli yöntemdir. Fare ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilir, 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

İklim İlaçlama ‘Dört Mevsim Koruma’

4 Mevsim İlaçlama