Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Çocuklarımızın sağlığı için eğitim gördükleri yaşam alanlarının temiz ve güvenli olmasını isteriz. Günün büyük bir bölümünü okulda geçiren çocuklarımızın, öğretmen ve personellerin sağlık sorunları ile karşılaşmaması için yapılan periyodik böcek ilaçlama, yaşam alanlarımızın temiz kalmasını sağladığı ve bulaşıcı hastalıklara yakalanma riskini azalttığı için çok önemli bir uygulamadır. Sadece böcek veya kemirgen problemine karşı yapılan tek seferlik uygulamalara göre çok daha iyi sonuç vermektedir. Bu nedenle ilkokul, ortaokul, lise, üniversite vb. eğitim kurumlarında periyodik olarak böcek ilaçlama veya kemirgen ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. 

Okul İlaçlama Nasıl Yapılır?

Okul ilaçlama, böcek veya kemirgen türüne ve yoğunluğuna bağlı olmak üzere; sıvı ilaçlama (kokulu – kokusuz), ULV ilaçlama, jel ilaçlama veya fare istasyonu yöntemleriyle yapılmaktadır. Bununla birlikte tüm türlere etki edecek şekilde ‘Genel Koruma Amaçlı İlaçlama’ uygulaması da yapılabilmektedir. Kullandığımız tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır, çocuklarınıza ve sizin sağlığınıza zararı yoktur. 

İklim İlaçlama Sizin ve Çocuklarınızın Sağlığı için Yanınızda

İklim ilaçlama olarak okul ilaçlama uygulaması ile eğitim kurumlarındaki böcek ve kemirgen probleminizi çözüyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçelerine 7/24 böcek ilaçlama servisimiz vardır. Böcek ilaçlama, kemirgen ilaçlama, ilaçlama yöntemleri ve ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’
4 Mevsim İlaçlama