Otel İlaçlama

Otel İlaçlama

Oteller çok sayıda insana ev sahipliği yapan, toplu yaşam alanlarımızdan biridir. Hepimiz rahat, temiz, sağlıklı ve güvenli yerlerde konaklamak isteriz. Yaşam alanlarımıza giren zararlılar ise çeşitli mikrop ve bakterilerin taşıyıcısı oldukları için yaşam alanlarımızda hastalıklara ve bu hastalıkların yayılmasına neden olabilirler. Otel işletmelerinin sağlık açısından periyodik olarak böcek ilaçlama uygulaması yaptırması hem hizmet kalitesini artıracak hem de ziyaretçilerine rahat ve huzurlu bir alan sunmasını sağlayacaktır.

Periyodik Otel İlaçlama

Otel gibi çok sayıda insana ev sahipliği yapan işletmelerin hem temizliği için hem de sağlık sorunlarının önüne geçilerek güvenli bir alan oluşturulması için periyodik böcek ilaçlama, en etkili yöntemdir. Düzenli yapılan böcek ve kemirgen ilaçlama, bizi zararlılardan ve onlardan bulaşabilecek hastalıklardan koruyacaktır.

Otellerde aylık olarak yapılan böcek ilaçlama, hastalıkların yayılma oranlarını ciddi derecede azaltmıştır. 

Acil Otel İlaçlama

Bazen beklenmedik durumlarla karşılaşırız. Zamanında yapılmayan böcek ilaçlama, böcek ve kemirgenlerin hızla yayılmasına ve sorunumuzun git gide büyümesine yol açabilir. Otelinizde karşılaştığınız her türlü böcek ve kemirgen probleminin çözümünde İklim İlaçlama, dört mevsim yanınızda. Hemen arayın!

İklim İlaçlama olarak İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçelerine 7/24 otel ilaçlama servisimiz mevcuttur. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı olup, insan sağlığına zararı yoktur. Otel ilaçlama, otel ilaçlama fiyatları ve daha fazlası ile ilgili bilgi ve destek almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’
4 Mevsim İlaçlama