Periyodik İlaçlama

Periyodik İlaçlama,

Periyodik ilaçlama, ev, okul, iş yeri, fabrika, hastane, bahçe, açık alan, şantiye, avm, fırın, cafe, restoran, bar vb. tüm yaşam alanlarımızda her türlü böcek ve kemirgen türüne karşı periyodik, yani belli aralıklarla yapılan ilaçlama uygulamalarımızdır.

Tüm açık ve kapalı alanlarda yapılan böcek ilaçlama uygulamasını periyodik olarak yaptırmak yaşam alanlarımızı ve çalışma alanlarımızı böcek ve kemirgenlerden uzak tutmanın en etkili yoludur. Periyodik böcek ilaçlama, böcek veya kemirgenlerin türüne, yoğunluğuna göre farklı yöntemler uygulanarak uzman ilaçlama ekiplerimiz tarafından yapılır. Bununla birlikte tüm böcek türlerine karşı önlem olarak ‘genel koruma amaçlı ilaçlama’ yaptırmak da mümkündür.

Periyodik ilaçlama;

Sıvı ilaçlama yöntemi ile kokulu veya kokusuz olarak,

ULV püskürtme yöntemi kullanılarak,

Fare istasyonları kurularak,

Fare tabletleri yerleştirilerek veya

Jel ilaçlama yöntemi kullanılarak yapılabilir.

Periyodik böcek ilaçlama, 15 günlük periyotlarla yapılabildiği gibi aylık veya 3 aylık periyotlar halinde de yapılabilir.

Periyodik ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız tüm böcek ve kemirgen ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan sağlığına zararlı değildir.

Periyodik böcek ilaçlama, periyodik böcek ilaçlama yöntemleri ve periyodik ilaçlama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçelerine 7/24 böcek ilaçlama servisimiz vardır.

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’
4 Mevsim İlaçlama