Tespih Böceği

Tespih Böceği


 Tespih böceği oval yapıda bir böcek türüdür. Ortalama boy uzunluğu 1 cm’dir. Yedi çift ayağı ve iki çift anteni bulunur. Vücudunda su tutması mümkün olmayan tespih böceği, su kaynaklarına yakın olduğu, nemli bölgelerde yaşamayı tercih eder. Hem dış hem de iç mekanlarda görülebilen tespih böceği, günlük hayatımızda genellikle banyo, mutfak, tuvalet ve bodrum gibi alanlarda karşımıza çıkar. Eğer tespih böceklerini evimizden ve yaşam alanlarımızdan uzaklaştırmak istersek tespih böceklerinin yaşaması için gerekli nemli ortamın oluşmasını engellememiz gerekmektedir. Tespih böceklerinin olduğu alanları temizlemeli, nemli kalmamasına özen göstermeliyiz.

Aldığımız tüm önlemlere rağmen ev, iş yeri, fabrika, okul vb. yaşam alanlarımızda tespih böcekleri yerleşmiş ve yuva yapmış olabilir. Tespih böceklerinin çoğalmasının önüne geçmek için profesyonel destek almanızı tavsiye ediyoruz. İklim İlaçlama olarak uzman ekibimiz ile size tespih böceği ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Tespih Böceği İlaçlama Yöntemleri

Tespih böceği ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemini kullanarak tespih böceklerini yerleştikleri bölgeden uzaklaştırmak için uyguladığımız yöntemdir. Sıvı ilaçlama yöntemi ve uzman ilaçlama ekibimizle isteğinize bağlı olarak kokulu veya kokusuz olarak ilaçlıyor, evinizi ve diğer yaşam alanlarınızı tespih böceklerinden arındırıyoruz. Tek uygulama sonunda kesin çözüm sağlayan tespih böceği ilaçlama, oldukça kısa süren bir işlemdir. Üstelik 1 gün boyunca evinizi terk etmek zorunda kalmazsınız; 2 saat kapalı tutar, sonrasında ise havalandırıp aynı gün içinde evinizi kullanmaya devam edebilirsiniz!

Tespih böceği ilaçlama, ilaçlama yöntemleri ve ilaçlama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. İstanbul,  Ankara, İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçelerine tespih böceği ilaçlama hizmeti veren İklim İlaçlama, 7/24 hizmetinizde!

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’
4 Mevsim İlaçlama