Uyuz İlaçlama,

Uyuz ilaçlama,

Tek ilaçlamada ve bir haftada uyuz sorununa %100 çözüm.

Uyuz Böceği Nedir ve Uyuz Hastalığı Nasıl Bulaşır?

Uyuz böceği olarak bilinen sarcoptes scabiei bir akar çeşididir. Uyuz böceği, diğer adıyla Sarcoptes scabiei paraziti deri altına yerleşerek kaşıntı ve alerjiye yol açar. Uyuz hastalığı olarak da bilinen bu hastalık, kıyafetlerin, havluların ve diğer eşyaların ortak kullanımı yoluyla bulaşır.

Uyuz Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

Uyuz böceği ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemiyle deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Uyuz böceği ilaçlamalarında bölgesel uygulama yapılmamaktadır. En doğru yöntem uyuz böceği bulunan alanın tamamının ilaçlanmasıdır.

Uyuz Böceği İlaçlamasından Sonra Kaç Saat Alanı Kullanmayacağım?

Uyuz böceği ilaçlama uygulamasından sonra, ilaçlanan alan (ev, iş yeri, depo vb.) 2 saat boyunca kapalı kalmalıdır. Sonrasında 30-40 dakika havalandırıldıktan sonra alan kullanılabilir.

Uyuz Böceği İlaçlamasından Önce ve Sonra Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Uyuz böceği ilaçlama uygulamasından önce ilaçlanacak alandaki eşyalarınızı kaldırmanıza gerek yoktur. Yalnızca mutfak bölgesinde ağzı açık gıda maddesi bırakılmaması gerekmektedir. Böcek ilaçlama sonrasında 1 hafta ila 10 gün boyunca ıslak temizlik (vileda, paspas) yapılmaması gerekmektedir. İlacın etkisini kaybetmemesi için buna dikkat etmek çok önemlidir.

Uyuz Böceği İlaçlama Tek Seferde Böcek Sorununu Çözer mi?

Uyuz böceği probleminin çözümünde uygulanacak üçlü sistem sorunun kesin çözümünü sağlayacaktır. Bu üç maddeyi şöyle sıralayabiliriz:

1- İlaçlama yapılan dönemde uyuz böceği problemi için doktorunuzun vereceği ilaçların düzenli kullanılması

2-Alanda profesyonel uyuz böceği ilaçlaması yapılması

3-Sorunun kökten çözümü için çağrı merkezimizle 0532 765 93 98 iletişime geçmeniz.

Bu üçlü sistemin uygulanması durumunda uyuz böceği problemi için kesin çözüm sağlanmaktadır.

Uyuz böceği ilaçlama, böcek ilaçlama yöntemleri, böcek ilaçlama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi ve destek almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, ilaçlama hizmeti almak için randevu oluşturabilirsiniz.

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’

 

4 Mevsim İlaçlama