Bina İlaçlama

Bina İlaçlama,

Binalarımızın temizliği ve güvenliği bizim ve ailemizin sağlığı için çok önemlidir fakat bazen böcek ve kemirgenler binalarımıza girer, yuva yapar ve yerleşirler. Başta hamam böceği, karınca, pire, fare, lağım faresi vb. böcek ve kemirgen türleri olmak üzere; binalarımız ve apartmanlarımızda birçok böcek türü ile karşılaşabiliriz.

Binamda böcek / kemirgen sorunu var. Ne Yapmalıyım?

Eğer bina veya apartmanınızda böcek veya kemirgen sorunu yaşıyorsanız, yapılacak en iyi şey bir an önce profesyonel bir ilaçlama yaptırmaktır. Karşılaştığınız zararlı türüne göre değişen, uzman yöntemlerle, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılan böcek ilaçlama, böceklerden kurtulmanın en iyi yoludur.

Bina İlaçlama Nasıl Yapılır?

Bina ilaçlama, böcek veya kemirgenlerin yoğunluğuna, türüne vb. bağlı olarak uzman ekiplerimiz tarafından 1, 2 veya daha fazla uygulama yapılarak, tercihe göre kokulu veya kokusuz yöntemle yapılabilmektedir. Üstelik binanızı terk etmenize gerek yoktur.

Bina İlaçlama Fiyatları Nedir?

Bina ilaçlama fiyatları; böcek / kemirgen türüne, yoğunluğuna, böcek ilaçlama / kemirgen ilaçlama yöntemine ve ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bina ilaçlama, böcek ilaçlama fiyatları, ilaçlama yöntemleri ve daha fazlası ile ilgili bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir veya böcek / kemirgen ilaçlama için talep formunu web sitemiz üzerinden doldurabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçelerine 7/24 böcek ilaçlama servisimiz vardır.

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’
4 Mevsim İlaçlama