Bar İlaçlama

Bar İlaçlama, 

Barlar, birçoğumuzun paylaştığı sosyal alanlardan birisidir. Birçok insana ev sahipliği yapan barların sıkça temizlenmesi, özellikle mutfak, lavabo, tuvalet bölümlerinin hijyenik olması gerekmektedir. Sağlıklı bir ortamda yiyecek ve içeceklerimizi tüketebilmemiz için bar ilaçlama son derece önemlidir. Özellikle böcek ve kemigenleri gözlemlemek, kontrol altına almak cafe, bar gibi yoğun alanlarda çok daha zor olduğu için cafe ve barlarda yapılan periyodik böcek ilaçlama, böcek ve kemirgenlerden korunmak için en etkili çözüm olacaktır. Periyodik olarak (ayda 1 defa veya 2 haftada 1) ilaçlama yapılan cafe ve barlarda hastalıklarla karşılaşma olasılığı ve böceklerden bulaşacak çeşitli hastalıkların yayılması büyük oranda engellenir.

Bar İlaçlama Nasıl Yapılır?

Bar ilaçlama, cafede/barda bulunan böcek veya kemirgen türünün yoğunluğuna bağlı olarak uzman ilaçlama ekiplerimiz tarafından tespit edilecek olan özel yöntemlerle yapılır. Ayrıca herhangi bir böcekle karşılaşılmasa dahi koruma amaçlı olarak barlarda böcek ilaçlama uygulaması yapılabilmektedir. Koruma amaçlı yapılan periyodik böcek ilaçlama, genellikle tüm böcekler üzerinde etkili ‘Sıvı İlaçlama’ tekniği kullanılarak profesyonel ilaçlama ekibimiz tarafından uygulanır. 

Bar İlaçlama Kokusuz Olarak Yapılabilir mi?

Cafe/Bar ilaçlama, kokusuz sıvı ilaçlama tekniği ile yapılabilir. Böylece müşterileriniz alanı terk etmeden de ilaçlama yaptırmanız mümkün olur. Fare ilaçlama uygulaması ise istasyon yöntemi kullanıldığından kemirgen ilaçlama uygulamasında herhangi bir koku sorunu yaşamazsınız.

İklim İlaçlama olarak İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaeli illerinde 7/24 cafe/bar ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Böcek ilaçlama yapılan alanın 2 saat kapalı kalması yeterlidir. İşletmenizin kapanış saatinde geliriz ve böcek ilaçlama uygulamasını yaparız. Ertesi gün havalandırıp cafe/barınızı müşterilerinize açabilirsiniz! 

Bar ilaçlama, cafe ilaçlama, böcek ilaçlama yöntemlerimiz ve ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’

 

4 Mevsim İlaçlama