Kalorifer Böceği

Kalorifer Böceği


Kalorifer böcekleri, genellikle yuvalarını sıcak ve nemli yerlere yapar ve buralarda ürerler. Genelde geceleri ortaya çıkarlar. Duvar çatlakları, havalandırmalar, banyo, lavabo, küvet, kalorifer boruları, mutfak duvarlarındaki çatlaklar gibi birçok farklı yere yerleşen kalorifer böcekleri, ev, iş yeri, okul vb. açık ve kapalı birçok alanda karşımıza çıkabilir. Bakteri ve mikropların yayılmasını kolaylaştırırlar.

Kalorifer Böceği İlaçlaması Neden Önemli?

Bakteri ve mikropların yayılmasını kolaylaştıran kalorifer böceği, insan sağlığını etkileyen çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına da zemin hazırlar. Tifo, kolera, verem vb. tehlikeli hastalıkların ortaya çıkmasını engellemek için kalorifer böceği ilaçlaması önemlidir.

Kalorifer Böceği İlaçlama Yöntemleri

Kalorifer böcekleri ile mücadelenin en iyi yolu profesyonel böcek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Kalorifer böceği ilaçlaması, genellikle ‘’Sıvı + jel İlaçlama’’ yöntemi ile kokulu veya kokusuz olarak yapılır. Kalorifer böceği ilaçlama, ilaçlama fiyatları, ilaçlama yöntemleri ve daha fazlası ile ilgili bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz. İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçelerine 7/24 ilaçlama servisimiz vardır.

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’

 

4 Mevsim İlaçlama