Tahta Kurdu İlaçlama

Tahta Kurdu İlaçlama

Tahta kurdu, kın kanatlı bir böcektir. Halk arasında tahta biti olarak da anılır. Genelde rutubetli ve serin ortamlarda yaşar. Kırmızı, kahverengi, haki ve siyah renkli olabilirler. Vücudunda ince ve kıllar bulunur. Uzunlukları ortalama 3-5 mm kadardır ve silindirik yapıdadırlar. Larvaları ise beyaz renklidir.

Tahta Kurdu ile Mücadele

Tahta kurdu ilaçlama, her türden ahşap malzemeye; koltuk, sıra, dolap, masa, çatı ve tüm mobilya çeşitlerine zarar veren tahta kurtlarına karşı yapılan profesyonel ilaçlama uygulamasıdır. Tahta kurtları, keskin ağızları ile ahşap mobilyaları ve her türlü tahtaları kemirirler. Tahta kurtları mobilyalara zarar verirler fakat insanlara fiziksel bir zararları yoktur. Zamanında yapılan profesyonel ilaçlama uygulaması ile mobilyalarınızı ve yaşam alanlarınızı koruyoruz.

Tahta Kurdu İlaçlama Yöntemleri

Tahta kurdu ilaçlama, sıvı ilaçlama pompa ve şırınga yöntemi ile uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde böcek ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, sizi tahta kurdu probleminden kurtaracaktır. Tahta kurdu ilaçlama, ilaçlama yöntemlerimiz ve fiyatlar hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayın! İklim ilaçlama yanınızda!

‘’İklim İlaçlama, Dört Mevsim Koruma’’

 

4 Mevsim İlaçlama